1. Dziś obchodzimy 18 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa, pod hasłem: „Niesiemy Dobrą Nowinę drogami świata”, wspieramy akcję MIVA Polska, ofiarą do puszki na środki transportu dla misjonaży. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo i litania do Krwi Chrystusa Pana.
2. Dziś gościmy w naszej parafii przedstawicieli III zakonu paulistów, którzy proponują nam Ewangelie na każdy dzień. Mamy nadzieję, że ta akcja przyczyni się do częstszego sięgania po Ewangelie i życia Słowem Bożym na co dzień.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.
4. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 8. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Kingi, we wtorek – św. Jakuba Ap. i św. Krzysztofa, Patrona podróżujących, po Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie pojazdów mechanicznych i modlitwa w intencji kierowców, by owocnie służyli innym i unikali wypadków, to także dzień imienin ks. bpa Krzysztofa Nitkiewicza, w środę – św. Joachima i Anny, Rodziców NMP, w sobota – św. Marty.
6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
7. W przyszłą niedzielę - 30 lipca w kościele św. Barbary w Tarnobrzegu odbędzie się spotkanie przed pielgrzymkowe dla uczestników Pieszej Pielgrzymki ze Stalowej Woli na Jasną Górę z grupy św. Barbary. Rozpoczęcie Mszą św., o godz. 15:00, po niej spotkanie organizacyjne, na którym można się będzie jeszcze zapisać na pielgrzymkę.
8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.