1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
2. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych.
3. Trwa miesiąc sierpień, miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia abstynencji i modlitwy o trzeźwość w rodzinach i narodzie.
4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Fatimskiej.
5. Trwa Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę, otoczmy pielgrzymów naszą modlitwą.

6. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 12. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – bł. Edmunda Bojanowskiego, we wtorek – św. Dominika, w środę – święto, św. Teresy Benedykty od Krzyża, w czwartek – święto św. Wawrzyńca, w piątek – św. Klary.
8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.