1. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo.
2. Dziś zbiórka do puszki dla ofiar nawałnic w naszej Ojczyźnie. Za każdy dar serca składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
3. Pod chórem jest wystawa prac pensjonariuszy DPS-u w Mokrzyszowie. Można ofiarować przybory szkolne tej młodzieży.
4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.
5. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 18. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum. Obecność obowiązkowa.
7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św.Augustyna, bpa i dK., o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, we wtorek – męczeństwo św. Jana Chrzciciela, w piątek – bł. Bronisławy i 78 r. wybuchu II Wojny Światowej, dzień modlitw za poległych w obronie Ojczyzny oraz I piątek miesiąca, spowiedź od godz. 17:00, zapraszamy na spowiedź wszystkie dzieci i młodzież , w sobotę – I sobota miesiąca, od godz.9:00 odwiedziny chorych .
8. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
9. Kończą się wakacje. W przyszły poniedziałek (4 września) rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny z tej racji Msza św. o godz. 8:00. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty w I piątek miesiąca.
10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.
11. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: +Helena Różak z ul. Żabiej i +Stanisław Żwirek z ul. Polnej. Pomódlmy się owieczne zbawienie dla nich.