1. Dzisiaj obchodzimy 78 rocznica agresji sowieckiej na Polskę.
2. Dziś po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podstawowej przygotowujące się do I Komunii Św. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej. O godz. 19:00 w każdą środę zapraszamy na próbę chóru, także nowych członków.
4. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 5 klatka 5,6 i 7. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, Patrona dzieci i młodzieży oraz Polski. Na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie tornistrów dzieci kl. I, we wtorek – św. Januarego, bpa i m., w środę – św. męczenników: Andrzeja, Pawła i Towarzyszy, w czwartek – święto św. Mateusza, Ap. i Ew., w sobotę – św. Ojca Pio z Pietrelciny.
6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
7. W sobotę, 23 września odbędzie się pielgrzymka do Częstochowy. Wyjazd z przed kościoła o godz. 6:00 a powrót ok. 22:00. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych.
8. Diecezjalne Studium Życia Rodziny w Sandomierzu zaprasza kandydatów na nowy rok akademicki 2017/2018. Studium trwa dwa lata; zajęcia są od października do czerwca, odbywają się w soboty, dwa razy w miesiącu i są bezpłatne. Zgłoszenia do 20 września br. na adres Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin w Sandomierzu.
9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.