1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
2. Dzisiaj o godz. 10:00 poświęcenie różańców dzieciom kl. III Szkoły Podstawowej i spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. II Gimnazjum.
3. Dziś o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki. Zatroszczmy się o ich udział w nabożeństwie.
5. Z środy na czwartek (tj. z 4/5 października) w kościele Dobrego Pasterza w Mokrzyszowie odbędzie się Wielka Nowenna Adoracyjna. Rozpocznie się o godz. 18:00 Mszą św. Plan Adoracji w gablocie. Zaplanujmy swój udział od 16:30 do 17:30.

6. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Nieustającej Pomocy.
7. Zapraszamy na próby chóru, także nowych członków w środy o godz. 19:00.
8. W przyszłą niedzielę Dzień papieski – zbiórka do puszek na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
9. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Aniołów Stróżów, w środę – św. Franciszka z Asyżu, w czwartek – św. s. Faustyny Kowalskiej, na każdej Mszy św. ucałowanie relikwii i I czwartek miesiąca, w piątek – I piątek miesiąca, od godz. 17:00 spowiedź św., w sobotę - NMP Różańcowej i I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych.
10. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 7 klatka 3 i 4. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.
11. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.
12. W przyszłą niedzielę początek obchodów jubileuszu 200-lecia Diecezji Sandomierskiej. Rozpoczęcie o godz. 10:00 w kościele seminaryjnym, a następnie procesja do katedry i uroczysta Msza św. Serdecznie zapraszamy do udziału.
13. Pod chórem można złożyć podpis pod projektem „Zatrzymaj aborcję”.
14. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.