1. Dzisiaj o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św.
2. Dziś prowadzone są badania niedzielnych praktyk religijnych w parafiach całej Polski (dominicantes et communicantes).
3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.17:30. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki. Zatroszczmy się o ich udział w nabożeństwie.
4. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.
5. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Jadwigi Śląskiej, o godz. 12:00 w Sandomierzu pogrzeb śp. Ks. bpa Wacława Świerzawskiego, we wtorek – św. Ignacego Antiocheńskiego, w środę – święto św. Łukasza Ewangelisty, patronalne święto Służby Zdrowie, na różańcu i na Mszy św. będziemy się modlić za Lekarzy, Pielęgniarki i Pracowników Służby Zdrowia, w czwartek – bł. Jerzego Popiełuszki, w piątek – św. Jana Kantego, w sobotę – bł. Jakuba Strzemię.

6. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej klatka 7 i 8. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy wieczornej.
7. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.
8. Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki na Wypominki. Wpisujemy imiona naszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w listopadzie o g. 17:30. Prosimy o czytelne wypełnianie kartek i zaznaczenie, w których dniach listopada chcielibyśmy żeby była modlitwa za te dusze. Można także zamawiać Wypominki Roczne przed Mszą o godz. 10:00 lub 11:30. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych.
9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.