1. Dzisiaj po tych Mszach św. godz. 11:30 wyruszymy w uroczystej procesji „Korowodu Świętych” do klasztoru OO. Dominikanów. Serdecznie zapraszamy do udziału. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Fatimskiej.
2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w środę – Uroczystość Wszystkich Świętych. W naszym kościele Msze św. jak w każdą niedzielę. O godz. 17:30 przez cały listopad będą nabożeństwa różańcowe z Wypominkami za zmarłych. Msze św. na cmentarzach: w Miechocinie – 10:30, koło PKS-u o godz. 14:00 i na Sobowie o godz. 14:00, w czwartek – Dzień Zaduszny - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 8:30, 15:30 z nabożeństwem za zmarłych i o godz. 18:00. I czwartek miesiąca, w piątek – I piątek miesiąca, w sobotę – św. Karola Boromeusza i I sobota miesiąca. Od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

3. Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać i ofiarować za zmarłych cierpiących w czyśćcu odpust: w dniach od 1 do 8 listopada - zupełny, a w pozostałe dni listopada – cząstkowy. Aby uzyskać odpust, należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię św., pomodlić się w intencjach Ojca św. i wyzbyć się przywiązania do grzechu, nawet lekkiego. Zachęcamy do korzystania z duchowego skarbca Kościoła, by pomagać naszym zmarłym. Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki na wypominki. Wpisujemy imiona naszych bliskich zmarłych za których będziemy się modlić w listopadzie o godz. 17:30, bądź przez cały rok przed Mszą św. o godz. 10:00 i 11:30. Prosimy o czytelne wypełnianie kartek i zaznaczenie w których dniach listopada chcielibyśmy żeby była modlitwa za te dusze. Pamiętajmy w modlitwie o naszych zmarłych.
4. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą św.
5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 24 klatka 1, 2 i 3. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.
6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
7. Trwają zapisy na nocne czuwanie w intencji powołań, na Jasnej Górze w dniach z 12 na 13 listopada. Wyjazd 12 listopada o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy.
8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.
9. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana śp. Henryk Pietruszka z ul. Dzikowskiej. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niego. Wieczny odpoczynek…