Get Adobe Flash player

 

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różaniec za zmarłych i zmiana tajemnic różańcowych.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Licheńskiej.
4. Trwa listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe z wypominkami są odprawiane codziennie o godz. 17:30. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę - o godz. 18:00 Msza św. za zmarłych, którzy w tym roku odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej. Zapraszamy na tę Mszę św. szczególnie wszystkie rodziny tych zmarłych. Po Mszy św. rodziny zabiorą ze sobą poświęconą świecę i zawiozą na grób, jako znak Chrystusa Zmartwychwstałego i naszej pamięci modlitewnej, w czwartek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek – św. Leona Wielkiego, w sobotę – św. Marcina i Narodowe Święto Niepodległości, obchodzimy 99 rocznicę odzyskania niepodległości po 123 latach niewoli. Msze św. w naszym kościele o godz. 8:30, 15:30 i 18:00. Zapraszamy do modlitwy za naszą Ojczyznę Polskę.
6. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 26. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
7. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
8. Trwają zapisy na nocne czuwanie w intencji powołań, na Jasnej Górze w dniach z 12 na 13 listopada. Wyjazd 12 listopada o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy.
9. Wspólnoty Neokatechumenalne zapraszają młodzież i dorosłych na „Katechezy Zwiastowania” w poniedziałki i czwartki o godz. 19:00 w kościele na Serbinowie.
10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 129 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.