Get Adobe Flash player

 

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. II Gimnazjum, a za tydzień spotkanie kl. VII Szkoły Podst., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różaniec za zmarłych. O godz. 16:00 wyjazd pielgrzymów na nocne czuwanie w intencji powołań na Jasnej Górze;
2. Dziś Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Nie miłujmy słowem, ale czynem”.
3. Dziś zbiórka do puszki na organizację „Kościół w potrzebie”, która wspiera Kościoły prześladowane.
4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Nieustającej Pomocy.
5. Trwa listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe z wypominkami są odprawiane codziennie o godz. 17:30.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – pierwszych Polskich męczenników: św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, w środę – Alberta Wielkiego, bpa i dK., w czwartek - NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, także Dzień Seniora: w Tarnobrzeskim Domu Kultury od godz. 10:00 do godz. 13:00 koncert „Pomost Serc” - program artystyczny dla Tarnobrzeskich Seniorów, w piątek – św. Elżbiety Węgierskiej, w sobotę – bł. Karoliny Kózkówny.
7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 28. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
8. Stowarzyszenie „Tarnobrzeski Bank Żywności” będzie wydawał produkty żywnościowe w punkcie na Dzikowie w poniedziałek od godz. 15:00 do godz. 18:00.
9. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Sandomierskiej oraz Region Ziemia Sandomierska NSZZ “Solidarność” zapraszają na konferencję SOLIDARNI Z RODZINĄ w dniu 18 listopada br. o godzinie 10:00 w Sandomierzu. Motto konferencji brzmi: Rodzina silna Bogiem, naród silny rodziną. Patronat honorowy objął J. E. Ksiądz Biskup Krzysztof Nitkiewicz. Szczegóły na plakacie.
10. Wspólnoty Neokatechumenalne zapraszają młodzież i dorosłych na „Katechezy Zwiastowania” w poniedziałki i czwartki o godz. 19:00.
11. Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa organizują wyjazd do Krakowa 17 listopada na modlitewne czuwanie w ramach obchodów rocznicy Jubileuszowego Aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 219 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.