Get Adobe Flash player

 

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podst., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych.
2. Dziś przeżywamy niedzielę pod hasłem: „Podziel się niedzielnym obiadem”. Zachęcamy do zaproszenia bliźniego na obiad niedzielny.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek – Ofiarowania NMP, w środę – św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, składamy najserdeczniejsze życzenia Chórowi Parafialnemu i panu Organiście, w piątek – św. męczenników: Andrzeja i Towarzyszy, w sobotę – św. Katarzyny, święto patronalne kolejarzy.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Słomki 3 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
7. W ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” odbędzie się uliczna zbiórka darów w dniu 26 listopada na placu Bartosza Głowackiego od 10:00 do 15:00 i od 27 listopada do 15 grudnia w budynku MOPR od 7:30 do 15:30 w dni robocze. Szczegółowe informacje na plakacie.
8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.