Get Adobe Flash player


1. Dziś po każdej Mszy św. odnowienie Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie rodziców dzieci kl. III SP, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych.
2. Dziś „VI Marsz Mężczyzn” wyruszy o godz. 15:00 z kościoła na Serbinowie do kościoła Chrystusa Króla, gdzie dziś jest odpust.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w czwartek – św. Andrzeja Ap. i I czwartek miesiąca, w piątek – I piątek miesiąca, spowiedź św. od godz. 17:00, w sobotę – I sobota miesiąca. Od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

5. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Słomki 3 klatka 3, 4 i 5. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 329 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.