Get Adobe Flash player


1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. II Gimnazjum a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo. Dziś dzień modlitw za Kościół na Wschodzie i zbiórka do puszek jako pomoc materialna.
2. W naszym kościele w adwencie w dni powszednie Msze św. są; o godz. 7:00 Msza św. adwentowa, a o godz. 18:00 roratnia. Dzieci na roraty zapraszamy z lampionami, tradycyjnie po roratach będą otrzymywały pamiątkowe obrazki i losowały figurkę MB.
3. Są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas. Taka świeca na naszym stole wigilijnym będzie widocznym znakiem więzi z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy. Święcę z ubiegłego roku zanosimy na grób naszych bliskich zmarłych, jako znak duchowej łączności rodzinnej w święta Bożego Narodzenia.
4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Fatimskiej.
5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – NMP z Guadalupe, w środę –św. Łucji dz. i m., w czwartek – św. Jana od Krzyża, prezb. i dK.

6. Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 3 i 4. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
7. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
8. Pan Kościelny i lektor Mateusz zakończyli roznoszenie poświęconych opłatków na stół Wigilijny. Dziękujemy za życzliwość, miłe przyjęcie i złożone ofiary na ogrzewanie kościoła „Bóg zapłać”. Ci, którzy z różnych przyczyn nie nabyli opłatków, mogą dziś nabyć poświęcony opłatek po każdej Mszy św. pod chórem.
9. Pod chórem będzie stał kosz „Dobrego serca” do którego można składać produkty żywnościowe dla potrzebujących na nadchodzące święta.
10. Spowiedź adwentowa w naszej parafii odbędzie się 18 grudnia (tj. w poniedziałek) od godz. 9:30 do 11:30 i po południu od 15:30 do 17:30. Zaplanujmy swój udział w spowiedzi św.
11. Do chorych przed świętami udamy się 23 grudnia (tj. w sobotę). Prosimy o zgłaszanie chorych, których nie odwiedzamy w I soboty miesiąca.
12. Mieszkańców ulicy Paderewskiego, prosimy o pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznych. Obsadzanie i ubieranie choinek planujemy w sobotę od godz. 10:00. Własnoręcznie wykonane ozdoby, nie tylko przez dzieci ale i dorosłych, powiesimy na choince, która będzie stała przy bocznym ołtarzu św. Józefa.
13. Osoby korzystające z pomocy żywnościowej, proszone są o odbiór paczek w punkcie na Dzikowie w dniu 11 grudnia w godz. 15:00-18:00. Prosimy o odbiór w terminie.
14. Za tydzień Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Tarnobrzegu będzie sprzedawał ozdoby świąteczne. Środki ze sprzedaży zostaną przekazane na rzecz niepełnosprawnych podopiecznych tego ośrodka.
15. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 359 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.