Get Adobe Flash player

 

1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.
2. Są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas. Taka świeca na naszym stole wigilijnym będzie widocznym znakiem więzi z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy. Święcę z ubiegłego roku zanosimy na grób naszych bliskich zmarłych, jako znak duchowej łączności rodzinnej w święta Bożego Narodzenia.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Licheńskiej.
4. Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 5 i 6. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.
5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. Pod chórem stoi kosz „Dobrego serca” do którego można składać produkty żywnościowe dla potrzebujących na nadchodzące święta.

7. Spowiedź adwentowa w naszej parafii odbędzie się 18 grudnia (tj. w poniedziałek) od godz. 9:30 do 11:30 i od 15:30 do 17:30. Zaplanujmy swój udział w spowiedzi św.
8. Dziękujemy Panom strażakom oraz p. Czesławowi i tym, którzy ofiarowali choinki do kościoła. Mieszkańcom ul. Paderewskiego dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznych.
9. W czwartek 21 grudnia w kaplicy na Zamku Dzikowskim będzie Msza św. o godz. 18:00 w int. +Wojciecha Skiby w 90 r. śm. strażaka z Dzikowa, który zginął w czasie pożaru zamku. Jest to int. od naszych strażaków.
10. Rozdawanie paczek dla potrzebujących będzie w piątek od godz.17:00 do 18:00.
11. Do chorych przed świętami udamy się 23 grudnia (tj. w sobotę) od godz. 9:00. Prosimy o zgłaszanie chorych, których nie odwiedzamy w I soboty miesiąca.
12. Przyszła niedziela jest IV Niedzielą Adwentu i zarazem będziemy przeżywać Wigilię Bożego Narodzenia. Msze św. tylko do południa. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia. Tradycyjnie zachowujemy post. Nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 18:00. W tym czasie zasiądziemy do stołu wigilijnego. Niech to będzie czas radości, która wypływa z przebaczenia, modlitwy, która jednoczy z Bogiem i człowiekiem oraz szczęścia jakie daje nam Nowonarodzony, który nas jednoczy w gronie rodzinnym. Zachęcamy do wspólnego kolędowania. O godz. 24:00 uroczysta Pasterka. Pół godziny przed o godz. 23:30 koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy do udziału.
13. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 379 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.