Get Adobe Flash player

 

1. Dziś niedziela Świętej Rodziny i ostatni dzień Starego Roku. O godz. 17:30 uroczyste nieszpory. Zapraszamy na wspólne dziękczynienie.
2. W środę o pojęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.
3. Zapraszamy wszystkich należących do Róż Różańcowych na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w przyszłą niedzielę 7 stycznia po Godzinie Miłosierdzia, o godz. 15:30 na plebani.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – 1 stycznia 2018 roku, Uroczystość świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. jak w niedzielę, we wtorek – św. Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu, w środę – Najświętszego Imienia Jezus, w czwartek – I czwartek miesiąca, w piątek – I piątek miesiąca, spowiedź św. od godz. 17:00, w sobotę – uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. Msze św. jak w niedzielę. Po Mszy św. o godz. 10:00 wyruszy Orszak Trzech Króli. Po każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy.

5. 3 stycznia w środę o godz. 19:00 odbędzie się w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny. Po koncercie będzie zbiórka do puszki na hospicjum w Miechocinie.
6. W tym tygodniu nie było sprzątania naszej świątyni. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 9, 10 i 11. Pierwsze sprzątanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
7. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
8. Trwa wizyta duszpasterska. Już teraz, dziękujemy za dotychczasową życzliwość, wspólną modlitwę i serdeczne przyjęcie. Ministranci zapowiadając kolędę podają przybliżony czas przybycia księdza, dlatego prosimy o zrozumienie i w miarę możliwości oczekiwanie z całą rodziną na kapłana, który przychodzi z Bożym błogosławieństwem. Cały plan kolędy jest zamieszczony na stronie internetowej i w naszej gablotce parafialnej. Plan kolędy na nadchodzący tydzień:
9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 401 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.