1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. O godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. II Gimnazjum. Dzisiaj na plebani o godz. 15:30 po Godzinie Miłosierdzia, spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych i wszystkich wspólnot działających przy naszej parafii, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
2. Dzisiaj kończy się w liturgii Okres Bożego Narodzenia. Jednak, zgodnie z tradycją, świąteczny wystrój i kolędy będą nam towarzyszyć do 2 lutego.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.
4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w sobotę – św. Hilarego.
7. Trwa wizyta duszpasterska. Już teraz, dziękujemy za dotychczasową życzliwość, wspólną modlitwę i serdeczne przyjęcie. Ministranci zapowiadając kolędę podają przybliżony czas przybycia księdza, dlatego prosimy o zrozumienie i w miarę możliwości oczekiwanie z całą rodziną na kapłana, który przychodzi z Bożym błogosławieństwem do nas. Cały plan kolędy jest zamieszczony na stronie internetowej i w naszej gazetce parafialnej. Plan kolędy na nadchodzący tydzień:
8. Zapraszamy na żeglarskie kolędowanie w parafii Chrystusa Króla dziś o godz. 19.00.
9. W czwartek na Serbinowie o godz. 19:00 wspólne kolędowanie i występ Eleni.
10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.