Get Adobe Flash player

 

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. O godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. II Gimnazjum. Dzisiaj na plebani o godz. 15:30 po Godzinie Miłosierdzia, spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych i wszystkich wspólnot działających przy naszej parafii, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
2. Dzisiaj kończy się w liturgii Okres Bożego Narodzenia. Jednak, zgodnie z tradycją, świąteczny wystrój i kolędy będą nam towarzyszyć do 2 lutego.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.
4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w sobotę – św. Hilarego.
7. Trwa wizyta duszpasterska. Już teraz, dziękujemy za dotychczasową życzliwość, wspólną modlitwę i serdeczne przyjęcie. Ministranci zapowiadając kolędę podają przybliżony czas przybycia księdza, dlatego prosimy o zrozumienie i w miarę możliwości oczekiwanie z całą rodziną na kapłana, który przychodzi z Bożym błogosławieństwem do nas. Cały plan kolędy jest zamieszczony na stronie internetowej i w naszej gazetce parafialnej. Plan kolędy na nadchodzący tydzień:
8. Zapraszamy na żeglarskie kolędowanie w parafii Chrystusa Króla dziś o godz. 19.00.
9. W czwartek na Serbinowie o godz. 19:00 wspólne kolędowanie i występ Eleni.
10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 214 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.