Get Adobe Flash player

 

1. Dziś na Mszy św. o godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. II Gimnazjum, a za tydzień spotkanie młodzieży kl.VII Szkoły Podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.
3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 klatka 3i 4. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
4. Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Zużyty sprzęt można składać na parkingu obok plebani 3 lutego do godz. 11:00. Szczegóły na plakacie i ulotkach.
5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – św. Antoniego, w czwartek – początek Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan przeżywanego pod hasłem „Prawica Twoja wsławiła się mocą”, w piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara.
7. Trwa wizyta duszpasterska. Już teraz, dziękujemy za dotychczasową życzliwość, wspólną modlitwę i serdeczne przyjęcie. Jesteśmy przyjmowani z wielką serdecznością i wielokrotnie częstowani tak, że niekiedy musimy podziękować za poczęstunek. Dlatego jeszcze raz, z serca dziękujemy Wam za wielką życzliwość, a przede wszystkim za Wasze świadectwo wiary i przywiązanie do kościoła Chrystusowego. Plan kolędy na nadchodzący tydzień:
8. Stowarzyszenie Tarnobrzeski Bank Żywności informuje, że żywność będzie wydawana w punkcie na Dzikowie dn. 15.01.2018 r. (poniedziałek) w godz. 15:00 – 18:00. Prosimy o odbiór paczek w wyznaczonym terminie.
9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:30 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu młodzieży. Serdecznie zapraszamy.
10. W przyszłym tygodniu w poniedziałek 22 stycznia o godz. 18:00 w naszym kościele odbędzie się nabożeństwo ekumeniczne pod przewodnictwem Ks. Bpa Ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza z udziałem księży z dekanatu i kapłanów innych wyznań chrześcijańskich. Serdecznie zapraszamy na pierwsze takie nabożeństwo w Tarnobrzegu.
11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 201 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.