1. Rozpoczęliśmy Wielki Post. Niech to będzie czas dobrych postanowień, nawrócenia i prawdziwego powrotu do Boga.
2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1000 spotkanie młodzieży z klas II Gimnazjum, a za tydzień spotkanie młodzież kl. I Gimnazjum.
3. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Dziś o godz. 1730 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a w piątek o godz. 1730 Droga Krzyżowa dla wszystkich. Znajdźmy czas na rozważanie Zbawczej Męki Chrystusa. Dzieci po Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach otrzymują pamiątkowe naklejki.
4. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się 6 kwietnia. Spowiedź wielkopostna będzie 9 kwietnia. Nie zlekceważmy tego czasu. Tak planujmy nasze zajęcia, by znaleźć czas na dobre przeżycie tych świętych dni.
5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Anielskiej.
6. W środę po Mszy św. zapraszamy na pierwsze spotkanie chóru.

7. W najbliższy piątek w naszym kościele o godz. 1730 odbędzie się Droga Krzyżowa w ramach Tarnobrzeskich Stacyjnych Dróg Krzyżowych, bardzo serdecznie zapraszamy do licznego udziału. Przy tej okazji dziękujemy tym, którzy wzięli udział w Drodze Krzyżowej ulicami naszego miasta w intencji trzeźwości.
8. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – początek nowenny przed uroczystością św. Józefa, zapraszamy szczególnie mężczyzn do adoracji w czasie nowenny, w czwartek – 1rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka.
9. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę
o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 7 (klatka 1 i 2). Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
10. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
11. Jak zauważyliśmy, zostały wykonane nowe witraże. Fundatorom tych witraży, jeszcze raz składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Kolejne będą sukcesywnie montowane, są jeszcze wolne witraże do ufundowania. Wzory znajdują się w gablocie parafialnej. Koszt dolnych okien trzy tysiące a górnych dwa tysiące zł.
12. Pod chórem są wystawione pojemniki na niepotrzebne klucze i drobne metalowe rzeczy z przeznaczeniem na Misje, oraz pojemnik na artykuły szkolne (kredki, ołówki, plastelinę itp.) dla dzieci z Zambii. Zachęcamy do włączenia się w te akcje.
13. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.