Get Adobe Flash player

 

1. Dziś na Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst. a za tydzień spotkanie dzieci kl. III SP i ich rodziców. Dziś o godz. 11:30 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu młodzieży, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.
2. Jutro w poniedziałek o godz. 18:00 odbędzie się Diecezjalne Nabożeństwo Ekumeniczne pod przewodnictwem Ks. Bpa Krzysztofa Nitkiewicza z udziałem księży z dekanatu i kapłanów innych wyznań. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy, jest to pierwsze takie nabożeństwo w naszym mieście.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.
4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 klatka 5 i 6. Pierwsze sprzątanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – św. Franciszka Salezego, w czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła, Ap., w piątek – św. Tymoteusza i Tytusa.
7. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy Wam za przyjęcie, życzliwość, wspólną modlitwę i chrześcijańską gościnę. Dziękujemy także za ofiary składane z okazji kolędy. Niech Bóg Was błogosławi i strzeże na każdy dzień życia.
8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.
9. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana +Anna Bieleń z ul. Warszawskiej i +Andrzej Kuraś z ul. Kwiatowej. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla nich. Wieczny odpoczynek …

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 270 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.