Get Adobe Flash player

 

1. Dzisiaj Parafialny Dzień Życia Konsekrowanego, modlimy się za osoby konsekrowane oraz o nowe powołania do życia zakonnego. Na Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dzieci kl. III Szkoły Podstawowej i ich rodziców. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory, a o godz. 21:00 Apel Jasnogórski. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.
3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 klatka 7 i 8. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
4. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – św. Jana Bosko, w czwartek – I czwartek miesiąca, w piątek – Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej), Msze św. o godz. 8:30, 15:30 i 18:00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Z racji I piątku miesiąca spowiedź od godz. 17:00, w sobotę – św. Błażeja, na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie jabłek, to już szóste nasze „Błażejki” , zapraszamy wszystkich, a szczególnie sadowników z owocami do poświęcenia, (dziękujemy p. Stanisławowi za ofiarowanie owoców na to święto), w tym dniu obchodzimy także I sobotę miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych.
6. Mieszkańców ul. Paderewskiego oraz panów strażaków prosimy o pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznej w sobotę o godz. 9:00.
7. W lipcu oraz wrześniu br. są organizowane 15-dniowe pielgrzymki szlakiem Sanktuariów Maryjnych Europy. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.
8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.