Get Adobe Flash player

 

1. Dzisiaj Światowy Dzień Chorego. Po Mszy św. o godz. 10:00 poświęcenie figury św. Michała Archanioła, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo w intencji starszych i chorych i udzielenie sakramentem Namaszczenia Chorych oraz błogosławieństwo lourdskie. Zapraszamy starszych i chorych.
2. Dziś rozpoczniemy 51 Tydzień modlitw o trzeźwość narodu. Dziś zbiórka do puszki na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.
4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 klatka 11 i 12. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – Środa Popielcowa, rozpoczynamy Wielki Post, w czwartek – bł. ks. Michała Sopoćki, po Mszy św. o godz. 18:00 ucałowanie relikwii błogosławionego.
7. Już w najbliższą środę początek Wielkiego Postu – Środa Popielcowa. Tego dnia będą Msze św. o godz. 8:30, 15:30 i 18:00. Na każdej Mszy św. będzie obrzęd posypania naszych głów popiołem na znak pokuty. Tego dnia obowiązuje post ścisły (ilościowy i jakościowy), do zachowania postnego są zobowiązani wszyscy wierni, którzy ukończyli 14 rok, a nie rozpoczęli 60 roku życia. Niech Wielki Post staje się dla nas czasem autentycznego nawrócenia i jeszcze silniejszego przylgnięcia do Chrystusa.
8. Już dziś zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych. W piątki o godz. 17:30 Droga Krzyżowa, a w niedziele o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
9. W tym tygodniu będziemy przeżywać Tarnobrzeskie Dni Trzeźwości. W związku z tym w piątek po Mszy św. o godz. 18:00 z naszego kościoła wyruszy Droga Krzyżowa pod figurę Najświętszego Serca Pana Jezusa na Serbinowie, gdzie wraz z mieszkańcami innych tarnobrzeskich parafii zakończymy naszą modlitwę. Gorąco zachęcamy wszystkich do włączenia się w tę modlitwę o trzeźwość naszego narodu.
10. Tarnobrzeski Bank Żywności w punkcie na Dzikowie będzie wydawał produkty w poniedziałek w godz. od 15:00 do 18:00.
11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 225 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.