Get Adobe Flash player


1. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 pierwsze Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Kazania pasyjne w tym roku będzie głosił ks. Stanisław.
2. Rozpoczęliśmy Wielki Post, czas duchowego przygotowania do Świąt Paschalnych. Niech to będzie czas dobrych postanowień, nawrócenia i prawdziwego powrotu do Boga.
3. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Dziś o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a w piątek o godz. 17:30 Droga Krzyżowa dla wszystkich. Znajdźmy czas na rozważanie Zbawczej Męki Chrystusa.
4. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się 18 marca. Nie zlekceważmy tego czasu. Tak planujmy nasze zajęcia, by znaleźć czas na dobre przeżycie tych świętych dni ćwiczeń rekolekcyjnych.
5. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z róży św. Józefa.

6. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
7. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
8. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w czwartek – święto Katedry św. Piotra, Apostoła, w piątek – św. Polikarpa.
9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 340 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.