Get Adobe Flash player


1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie młodzież kl. III Gimnazjum. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o 17:30 Gorzkie Żale.
2. Dziś modlitwą i ofiarą do puszki wspieramy mieszkańców Afryki.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Anielskiej.
4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 klatka 3 i 4. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w czwartek – I czwartek miesiąca, w piątek – I piątek miesiąca, spowiedź od godz. 17:00, w sobotę – I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

7. Przedszkole nr 7 ogłasza zapisy na rok szkolny 2018/2019. Zapisy „nowych” dzieci do przedszkola odbywać się będzie w systemie elektronicznym od 1 do 15 marca. Ponadto zostanie utworzona grupa 5 - integracyjna. Dodatkowe informacje na stronie internetowej przedszkola.
8. Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnobrzegu, na naszym Osiedlu, ogłasza zapisy na rok szkolny 2018/2019 dzieci z rocznika 2011. Zapisy są prowadzone od 1 do 15 marca w systemie elektronicznym. Wydrukowany i podpisany przez rodziców wniosek należy składać w sekretariacie szkoły w godz. od 7:00 do 14:30. Szczegółowe informacje na afiszach i w sekretariacie szkoły. Zapraszamy także na Dzień Otwarty 2 marca o godz. 17:00.
9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 234 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.