Get Adobe Flash player


1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o 17:30 Gorzkie Żale. Po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum, a za tydzień spotkanie młodzież kl. II Gimnazjum.
2. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Jest to forma naszej jałmużny wielkopostnej.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy Siostry z Róży MB Fatimskiej.
4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 klatka 5 i 6. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania ilektury.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – 29 rocznica sakry Biskupa Seniora Edwarda Frankowskiego, w czwartek – św. Jana Bożego i Dzień modlitw i intencji kobiet, w sobotę – początek nowenny przed urocz. św. Józefa.
7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.