Get Adobe Flash player


1. Dziś IV niedziela Wielkiego Postu zwana Laetare, tzn. niedziela radości, przybliża nas do paschalnej radości, którą będziemy przeżywali uroczyście za trzy tygodnie.
2. Dziś gościmy po raz drugi w naszej parafii kwartet „Wyszywanka” z Tarnopola na Ukrainie. Dziękujemy za przybycie i ubogacenie liturgii pięknym śpiewem. Po Mszy św. można nabyć płytę a także wesprzeć ich działalność darem serca. Bóg zapłać.
3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. II Gimnazjum, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst. oraz II i III klasy Gimnazjum, po Mszy św. o godz. 11:30 w ramach rekolekcji. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:15 nowenna do św. Józefa, a o 17:30 Gorzkie Żale.
4. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Jest to forma naszej jałmużny wielkopostnej.
5. W środę o podjęcie adoracji prosimy Siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

6. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 klatka 7 i 8. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
7. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury. W gablotce i w gazetce parafialnej znajduje się program Rekolekcji wielkopostnych, które rozpoczną się za tydzień w V niedzielę Wielkiego Postu. Prosimy o zaplanowanie swojego udziału w tych ćwiczeniach duchowych. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Tomasz Cuber.
8. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – 5. Rocznica wyboru Ojca św. Franciszka na Stolicę Piotrową, w sobotę – św. Gertrudy, odpust w Wielowsi.
9. Zwracamy się z prośbą o pomoc w przygotowaniu Ciemnicy i Bożego Grobu. Mieszkańców ul. Kruczej i W Margaretkach, prosimy o przygotowanie Ciemnicy, zaś mieszkańców ul. Pawłowskiego, Szewery i Tarnowskiego (domki), prosimy o przygotowanie Bożego Grobu. Prosimy o kontakt z panem Kościelnym i zaplanowaniu prac dekoracyjnych.
10. Ekstremalna Droga Krzyżowa z kościoła św. Barbary do Sulisławic (ok. 30 km.) dnia 23.03.2018 r. początek Mszą św. o godz. 22:00. Zapisy w kościele św. Barbary.
11. Tarnobrzeski Bank Żywności w punkcie na Dzikowie będzie wydawał produkty w poniedziałek od godz. 15:00 do 18:00. Prosimy o odbiór paczek.
12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 245 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.