1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz.17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o 17:30 nabożeństwo majowe.
2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:30 uroczystość I Komunii św. dzieci kl. III Szkoły Podstawowej.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – uroczystość św. Stanisława bpa i m., Głównego Patrona Polski i Diecezji, w piątek – początek nowenny przed urocz. Zesłania Ducha Świętego, w sobotę – spowiedź św. dzieci i ich rodzin od godz. 9:00.
5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.