1. Dzisiaj w naszym kościele podczas Mszy Św. o godz. 11:30 uroczystość I Komunii Świętej. Dzieci, które dziś po raz pierwszy przyjmą Pana Jezusa w Komunii Św. będą przez cały tydzień przeżywać Biały Tydzień. Zapraszamy codziennie wraz ze swymi rodzicami do uczestnictwa w nabożeństwie majowym i Mszy św. o godz. 17:30.
2. Dziś po Mszy św. o godz. 18:00 pierwsze nabożeństwo fatimskie z procesją.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Nieustającej Pomocy.
4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Paderewskiego 61 do końca. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto św. Macieja, Ap., we wtorek – św. Zofii, w środę – święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski, w piątek – urodziny św. Jana Pawła II, święto patronalne Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Jana Pawła II na naszym Osiedlu. Msza św. o godz. 9:00. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.

6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
7. Już dziś zwracamy się z prośbą o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało: mieszkańcy z ul. Wiejska - 1 ołtarz, z ul. Kwiatowej – 2 ołtarz, z ul. Warszawskiej – 3 ołtarz, z ul. Sikorskiego – 4 ołtarz.
8. Organizujemy pielgrzymkę do Lwowa 23 czerwca. Koszt 120zł z obiadem. Zapisy wraz z paszportem do 30 maja.
9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.