1. Dzisiaj po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ponieważ za tydzień w I niedzielę miesiąca będziemy słuchać nauk rekolekcyjnych.
2. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale.
3. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Jest to forma jałmużny wielkopostnej. W tym roku baranki są wykonane z białej czekolady.
4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. W środę po Mszy św. próba chóru. Zapraszamy także nowych członków.
6. W przyszłą niedzielę rozpoczną się rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Program rekolekcji znajduje się na stoliku. Zaplanujmy swój udział w tych ćwiczeniach duchowych. Rekolekcje poprowadzi O. Michalita Stanisław Bożędka.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. godz. 1000 spotkanie młodzieży wszystkich klas gimnazjalnych i szkół średnich, będzie to spotkanie rekolekcyjne.
8. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – 9 r. śmierci Bł. Jana Pawła II, po każdej Mszy św. ucałowanie relikwii Bł.
9. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 7 (klatka 7 i 8). Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
10. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
11. W tym tygodniu z prac gospodarczych planujemy zainstalowanie nowego projektora i ekranu do wyświetlania pieśni oraz montaż nowych drzwi wejściowych.
12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.
13. Nasz ks. Senior Zbigniew od wtorku przebywa w szpitalu, pomódlmy się w jego intencji o zdrowie i potrzebne łaski; Zdrowaś Maryjo…. Uzdrowienie chorych - …