Get Adobe Flash player

1. Dziś Uroczystość NMP Częstochowskiej, odpust w Sobowie.

2. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo. W przyszłą niedzielę o godz. 10:00 spotkanie młodzieży z kl. III Gimnazjum.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

4. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Czereśniowej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Moniki, we wtorek – św. Augustyna, bpa i dK., o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w środę – męczeństwo św. Jana Chrzciciela, w sobotę – bł. Bronisławy i 79 r. wybuchu II Wojny Światowej, dzień modlitw za poległych w obronie Ojczyzny oraz I sobota miesiąca, od godz.9:00 odwiedziny chorych.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Kończą się wakacje. W przyszły poniedziałek (3 września) rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny z tej racji Msza św. o godz. 8:00. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty (będzie to już spowiedź św. I piątkowa).

8. Dnia 22 września br. (sobota) odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka do Patronów diecezji św. Stanisława B. na Wawel oraz do bł. Wincentego Kadłubka w Jędrzejowie. O godz. 9:00 Msza św. na Wawelu oraz Nabożeństwo w Jędrzejowie o godz. 15:00. Koszt wyjazdu 40 zł. Szczegóły podawane będą później. Zapisy do 15 września.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 225 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.