Get Adobe Flash player

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne.
Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Fatimskiej.

4. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Sadowej, jabłoniowej i Ziołowej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK. Rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny z tej racji Msza św. o godz. 8:00. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty. Dzieciom i młodzieży życzymy wielu łask Bożych, opieki MB i darów Ducha św. w nowym roku szkolnym. Nauczycielom, wychowawcom i pracownikom szkoły życzymy dużo zdrowie, cierpliwości i satysfakcji w kształtowaniu młodego pokolenia, w środę – św. Matki Teresy z Kalkuty, w czwartek – I czwartek miesiąca, w piątek – I piątek miesiąca, od godz. 17:00 spowiedź św., w sobotę – święto Narodzenia NMP, Msze św. o godz. 8:30, 16:00 i 18:00, odpust w kościele OO. Dominikanów, Msza św. o godz. 12:00. W Sulisławicach o godz. 12:00 uroczyste zakończenie Jubileuszu 200-lecia Diecezji Sandomierskiej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. W piątek została zamontowana na przygotowanym cokole figura Pana Jezusa Miłosiernego. Cieszymy się z pięknej figury. Składamy serdeczne Bóg zapłać, fundatorom Państwu E. i S. Skowron. Dziękujemy rzeźbiarzowi Panu W. Orlikowi, który wykonał figurę Pana Jezusa, wkładając dużo pracy i swojego cierpienia. Bóg zapłać.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 201 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.