Get Adobe Flash player

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst., o godz. 17:30 nieszpory i koronka.

2. Dziś dokonamy Aktu Intronizacji w wymiarze osobistym, jutro w wymiarze rodzinnym, we wtorek w wymiarze społecznym, a w środę na Serbinowie w wymiarze miejskim.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

4. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Dzikowskiej i Żabiej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – 1.rocznica Aktu Intronizacji NSPJ w parafii (kto by chciał dokonać takiego Aktu, może to uczynić na Mszy św. o godz. 18:00), w środę – Najświętszego Imienia Maryi, w czwartek – św. Jana Chryzostoma, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie, w piątek – święto Podwyższenia Krzyża Św., w sobotę – NMP Bolesnej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Dnia 22 września br./sobota/ odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka do Patronów diecezji św. Stanisława Bp. na Wawel oraz do bł. Wincentego Kadłubka w Jędrzejowie. O godz. 9:00 Msza św. na Wawelu oraz Nabożeństwo w Jędrzejowie o godz. 15:00. Koszt wyjazdu 40 zł. Zapisy do 15 września.

8. Organizowany jest wyjazd na Św. Krzyż na nocne czuwanie 14 września o godz. 17:00. Zapisy w zakrystii.

9. W parafii św. Barbary odbywają się „Wieczory Uwielbienia” w każdy drugi piątek miesiąca o godz. 18:00. Szczegóły na plakacie.

10. Wykonująca zadania i kompetencje Prezydenta Miasta Tarnobrzega Anna Pekar serdecznie zaprasza Mieszkanki miasta na bezpłatne badania mammograficzne. Szczegóły na plakacie.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 233 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.