Get Adobe Flash player

1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podst. przygotowujące się do I Komunii Św. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. O godz. 19:00 w każdą środę zapraszamy na próbę chóru.

4. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 6. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego i 79 rocznica agresji sowieckiej na Polskę, we wtorek – święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie tornistrów dzieci kl. I Szkoły Podstawowej, w środę – św. Januarego, bpa i m., w czwartek – św. męczenników: Andrzeja, Pawła i Towarzyszy, w piątek – święto św. Mateusza, Ap. i Ew.

6. W przyszłą niedzielę 23 września na Mszy św. o godz. 11:30 J.E. Ks. Bp Edward Frankowski poświęci figurę Pana Jezusa Miłosiernego. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość i do modlitwy o Boże miłosierdzie dla nas i całego świata.

7. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

8. Dnia 22 września br./sobota/ odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka do Patronów diecezji św. Stanisława Bp. na Wawel oraz do bł. Wincentego Kadłubka w Jędrzejowie. O godz. 9:00 Msza św. na Wawelu oraz Nabożeństwo w Jędrzejowie o godz. 15:00. Koszt wyjazdu 40 zł. Dla zapisanych osób szczegóły w zakrystii.

9. Zapraszamy na cykl spotkań biblijnych, jaki co miesiąc będzie prowadził ks. dr Paweł Lasek – biblista z WSD Sandomierz. Spotkania będą w każdą III środę miesiąca o godz. 18:30 w kościele św. Barbary. Szczegóły na plakacie.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 270 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.