Get Adobe Flash player

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11:30 J.E. Ks. Bp Edward Frankowski poświęci figurę Jezusa Miłosiernego, która znajduje się przed naszą świątynia. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość i do modlitwy o miłosierdzie Boże dla nas i całego świata.

2. Dziś po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podst. przygotowujące się do I Komunii Św. Za tydzień spotkanie rodziców i dzieci z klasy IV Szkoły Podstawowej przygotowujących się do rocznicy Pierwszej Komunii Świętej. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia przed figurą Pana Jezusa Miłosiernego, o godz. 17:30 nieszpory.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

4. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 8. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – bł. Władysława z Gielniowa, w czwartek – św. Wincentego a Paulo, w piątek – św. Wacława, a także „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata” - o godz. 15:00 modlitwa na Rynku Miasta - organizowana przez Zespół Szkół Katolickich – serdecznie zapraszamy, w sobotę – święto św. Archaniołów Michała, Gabriele i Rafała, odpust w Wielowsi - suma o godz. 11:00.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

8. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana +Stanisław Walenciak z ul. Tarnowskiego 26 i +Walerian Mortka z ul. Konf. Dzik. 7. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla nich.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 143 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.