Get Adobe Flash player

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie rodziców i dzieci kl. IV Szkoły Podst., a o godz. 11.30 poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. Za tydzień spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum i kl. VIII Szkoły Podst. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

3. W tym tygodniu nie było sprzątania naszej świątyni. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 10. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, we wtorek – św. Aniołów Stróżów, w czwartek – św. Franciszka z Asyżu i I czwartek miesiąca, w piątek – św. s. Faustyny Kowalskiej, na każdej Mszy św. ucałowanie relikwii, I piątek miesiąca, od godz. 17:00 spowiedź św., w sobotę - I sobota miesiąca, wyjątkowo odwiedziny chorych będą w następną sobotę 13 października (ze względu na Diecezjalną Pielgrzymkę Róż Różańcowych do Matki Bożej Dzikowskiej).

5. W poniedziałek rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Bardzo serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci będą otrzymywać pamiątkowe obrazki. Rodziców prosimy aby zatroszczyli się o ich udział w modlitwie różańcowej.

6. W sobotę 6 października u Ojców Dominikanów odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10:00 a zakończą się o 12:30 Mszą św. sprawowaną przy ołtarzu polowym przez J. E. Ks. Bp. Krzysztofa Nitkiewicza. W imieniu Ojców Dominikanów serdecznie zapraszamy. Szczegóły na plakacie.

7. W niedzielę 14 października br. rozpoczną się Diecezjalne Dni Kultury Chrześcijańskiej. Szczegóły na plakacie.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 254 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.