1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne.
Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum i kl. VIII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie kl. VII Szkoły Podstawowej.

2. Dziś katolicy zgromadzą się na granicach Polski w drugiej edycji „Różaniec do Granic”. W naszym kościele o godz. 14:00 wystawienie Najświętszego sakramentu i modlitwa różańcowa. O godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.

3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki. Zatroszczmy się o ich udział w nabożeństwie.

4. Z poniedziałku na wtorek (tj. z 8/9 października) w kościele św. Magdaleny w Miechocinie odbędzie się Wielka Nowenna Adoracyjna. Rozpocznie się o godz. 17:30 Mszą św. Plan Adoracji w gablocie. Zaplanujmy swój udział we wtorek od godz. 9:00 do godz. 11:00, adorację będzie prowadzić wspólnota z naszej parafii.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Anielskiej.

6. W najbliższy piątek - 12 października - w kościele p.w. św. Barbary w Tarnobrzegu, odbędzie się „Wieczór Uwielbienia” połączony z dekanalną modlitwą w intencji odbywającego się w Rzymie Synodu Biskupów poświęconego młodzieży oraz modlitwą w intencji powołań do naszego sandomierskiego Seminarium. Serdecznie zapraszamy wszystkich, szczególnie ludzi młodych. Początek o godz. 18.00.

7. W przyszłą niedzielę Dzień papieski – zbiórka do puszek na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe w intencji nauczycieli i pracowników oświaty. O godz. 18:00 Msza św. na rozpoczęcie Diecezjalnych Dni Kultury Chrześcijańskiej, a o godz. 18:45 „Róża Polska” – spektakl w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II. Szczegółowy program Diecezjalnych Dni Kultury Chrześcijańskiej w Tarnobrzegu znajduje się na plakacie. Zapraszamy do udziału.

9. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek – bł. Wincentego Kadłubka biskupa, Patrona diecezji, w czwartek – św. Jana XXIII, papieża, w sobotę – bł. Honorata Koźmińskiego, dzień imienin ks. bpa Edwarda Frankowskiego. Od godz. 9:00 odwiedziny chorych. Po Mszy św. o godz. 18:00 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.

10. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 12. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.

11. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy do nabywania i lektury.

12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.