Get Adobe Flash player

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne.
Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum i kl. VIII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie kl. VII Szkoły Podstawowej.

2. Dziś katolicy zgromadzą się na granicach Polski w drugiej edycji „Różaniec do Granic”. W naszym kościele o godz. 14:00 wystawienie Najświętszego sakramentu i modlitwa różańcowa. O godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.

3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki. Zatroszczmy się o ich udział w nabożeństwie.

4. Z poniedziałku na wtorek (tj. z 8/9 października) w kościele św. Magdaleny w Miechocinie odbędzie się Wielka Nowenna Adoracyjna. Rozpocznie się o godz. 17:30 Mszą św. Plan Adoracji w gablocie. Zaplanujmy swój udział we wtorek od godz. 9:00 do godz. 11:00, adorację będzie prowadzić wspólnota z naszej parafii.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Anielskiej.

6. W najbliższy piątek - 12 października - w kościele p.w. św. Barbary w Tarnobrzegu, odbędzie się „Wieczór Uwielbienia” połączony z dekanalną modlitwą w intencji odbywającego się w Rzymie Synodu Biskupów poświęconego młodzieży oraz modlitwą w intencji powołań do naszego sandomierskiego Seminarium. Serdecznie zapraszamy wszystkich, szczególnie ludzi młodych. Początek o godz. 18.00.

7. W przyszłą niedzielę Dzień papieski – zbiórka do puszek na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe w intencji nauczycieli i pracowników oświaty. O godz. 18:00 Msza św. na rozpoczęcie Diecezjalnych Dni Kultury Chrześcijańskiej, a o godz. 18:45 „Róża Polska” – spektakl w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II. Szczegółowy program Diecezjalnych Dni Kultury Chrześcijańskiej w Tarnobrzegu znajduje się na plakacie. Zapraszamy do udziału.

9. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek – bł. Wincentego Kadłubka biskupa, Patrona diecezji, w czwartek – św. Jana XXIII, papieża, w sobotę – bł. Honorata Koźmińskiego, dzień imienin ks. bpa Edwarda Frankowskiego. Od godz. 9:00 odwiedziny chorych. Po Mszy św. o godz. 18:00 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.

10. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 12. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.

11. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy do nabywania i lektury.

12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 252 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.