1. Dzisiaj przypada XVIII Dzień Papieski przeżywany pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwa” - w ramach Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” po Mszach św. prowadzona jest zbiórka ofiar na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

2. Dzisiaj o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie kl. VI Szkoły Podst. przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

3. Dziś rozpoczynamy Diecezjalne Dni Kultury Chrześcijańskiej, w naszym kościele o godz. 17:30 różaniec w intencji nauczycieli i pracowników oświaty, Msza św. i spektakl pt. „Róża Polska” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II. Szczegółowy program zamieszczony jest w gablocie.

4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki. Zatroszczmy się o ich udział w nabożeństwie.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Fatimskiej.

6. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Teresy z Avila, dziewicy i dK, odpust w Stalach o godz. 11:30, we wtorek – św. Jadwigi Śląskiej, w środę – św. Ignacego Antiocheńskiego, w czwartek – święto św. Łukasza Ewangelisty, patronalne święto Służby Zdrowie, na różańcu i na Mszy św. będziemy się modlić za Lekarzy, Pielęgniarki i Pracowników Służby Zdrowia, w sobotę – św. Jana Kantego.

7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 14. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy wieczornej.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.

9. Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki na Wypominki. Wpisujemy imiona naszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w listopadzie o g. 17:30. Prosimy o czytelne wypełnianie kartek i zaznaczenie, w których dniach listopada chcielibyśmy żeby była modlitwa za te dusze. Można także zamawiać Wypominki Roczne przed Mszą o godz. 10:00 lub 11:30. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych.

10. W poniedziałek rozpoczynamy prace przy przebudowie chodnika procesyjnego. Otoczmy te prace przy kościele naszą modlitwą.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.