1. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej gościmy ks. Piotra Kalicińskiego misjonarza w RPA. Cieszymy się z Jego obecności i otaczamy Go naszą modlitwą i darem serca. O godz. 10:00 spotkanie dzieci i rodziców kl. III a za tydzień spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum i kl. VIII Szkoły Podst. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe, a o godz. 21:00 Apel Jasnogórski.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Nieustającej Pomocy.

3. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w czwartek – Uroczystość Wszystkich Świętych. W naszym kościele Msze św. jak w każdą niedzielę. O godz. 17:30 przez cały listopad będą nabożeństwa różańcowe z Wypominkami za zmarłych. Msze św. na cmentarzach: w Miechocinie – 10:30, koło PKS-u o godz. 14:00 i na Sobowie o godz. 14:00, I czwartek miesiąca, w piątek – Dzień Zaduszny - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 8:30, 15:30 z nabożeństwem za zmarłych i o godz. 18:00, I piątek miesiąca, w sobotę – I sobota miesiąca. Od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

4. Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać i ofiarować za zmarłych cierpiących w czyśćcu odpust: w dniach od 1 do 8 listopada - zupełny, a w pozostałe dni listopada – cząstkowy. Aby uzyskać odpust, należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię św., pomodlić się w intencjach Ojca św. i wyzbyć się przywiązania do grzechu nawet lekkiego. Zachęcamy do korzystania z duchowego skarbca Kościoła, by pomagać naszym zmarłym. Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki na wypominki. Wpisujemy imiona naszych bliskich zmarłych za których będziemy się modlić w listopadzie o godz. 17:30, bądź przez cały rok przed Mszą św. o godz. 10:00 i 11:30. Prosimy o czytelne wypełnianie kartek i zaznaczenie w których dniach listopada chcielibyśmy żeby była modlitwa za te dusze. Pamiętajmy w modlitwie o naszych zmarłych.

5. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą św.

6. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 18. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.

7. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

8. Został wykonany nowy chodnik wokół kościoła. Dziękujemy wszystkim za życzliwość i wsparcie.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

10. W sobotę zmarł ks. Mirosław Gajewski, który przez 5 lat był wikariuszem w naszej parafii. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niego. Wieczny odpoczynek …