1. Przeżywamy dzisiaj w naszej parafii uroczystość odpustową. Po każdej Mszy św. ucałowanie relikwii św. s. Faustyny i św. Jana Pawła II. Uroczysta Suma z procesją o godz. 12.00 i poświęcenie witraży. O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i koncert słowno-muzyczny o św. Jane Pawle II w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej Nr 9 im. św. Jana Pawła II. Przyjdźmy, aby uczcić jak najpiękniej Boga, który „jest bogaty w miłosierdzie” skorzystać z Miłosierdzia Bożego oraz podziękować za dzisiejszą kanonizację naszego Rodaka Jana Pawła II.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Fatimskiej.
3. Spotkanie dzieci z klas III SP i ich Rodziców w związku z rocznicą
I Komunii św. będzie w przyszłą niedzielę 4 maja po Mszy św. o godz. 11.30.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – zapraszamy na godz. 21.00 na Apel Jasnogórski jako dziękczynienie za dar kanonizacji św. Jana Pawła II, w tym dniu jest liturgiczna Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski. Odpust w Grębowie, we wtorek – św. Katarzyny ze Sieny dz. i dK, Patronki Europy, w czwartek – I czwartek miesiąca i pierwszy dzień maja, zapraszamy na nabożeństwa majowe na godz. 17.30, w piątek – św. Atanazego bp i dK oraz I piątek miesiąca. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, w sobotę – I sobota miesiąca i Uroczystość NMP Królowej Polski, Msze św. jak w każdą niedzielę.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę
o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym
przy ul. Konf. Dzikowskiej 28. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy do nabywania i lektury.
7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.
8. Witamy bardzo serdecznie ks. kan. Andrzeja Jakóbczaka dyr. Biblioteki Diecezjalnej w Sandomierzu naszego kaznodzieję i sumistę.