1. Dzisiaj Parafialny Dzień Życia Konsekrowanego, modlimy się za osoby konsekrowane oraz o nowe powołania do życia zakonnego. Na Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dzieci kl. III Szkoły Podstawowej i ich rodziców, za tydzień spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum i kl. VIII Szkoły Podstawowej. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej pomocy.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Słomki 3 klatka 3, 4 i 5. Sprzątanie tylko w sobotę po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła. O godz. 21:00 Apel Jasnogórski. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy, w czwartek – św. Jana Bosko, w piątek – I piątku miesiąca, spowiedź św. od godz. 17:00, w sobotę – Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej), Msze św. o godz. 8:30, 15:30 i 18:00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic, jest to także I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. W sobotę odbędzie się Kurs Filipa, który poprowadzi Koinonia Jana Chrzciciela, rozpocznie się Mszą św. o godz. 10:00, a następnie spotkanie w salce na plebani. Zapraszamy wszystkich chętnych.

7. W przyszłą niedzielę będziemy wspominać św. Błażeja, na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie jabłek, to już siódme nasze „Błażejki”, zapraszamy wszystkich, a szczególnie sadowników z owocami do poświęcenia, (dziękujemy p. Stanisławowi za ofiarowanie owoców na to święto).

8. Mieszkańców ul. Marczaka 9 oraz panów strażaków prosimy o pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznej w sobotę o godz.19:00.

9. Trwają prace przy remoncie i ułożeniu nowej granitowej posadzki w naszej świątyni. Dziękujemy za życzliwość, za każdy dar serca, za ofiary składane na ten cel. Prosimy także o modlitwę w intencji tych prac. Prośmy Jezusa Miłosiernego o błogosławieństwo, abyśmy mogli jak najlepiej wykonać tę ważną i wielką inwestycję. Maryjo Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami. Św. Józefie, módl się za nami i dopomóż nam w realizacji tego dzieła.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.