1. Dzisiaj po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 3 i 4. Sprzątanie tylko w sobotę po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – XXVII Światowy Dzień Chorego, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 15:15 Msza św. w intencji starszych i chorych z udzielenie sakramentem Namaszczenia Chorych. Zapraszamy starszych i chorych. O godz. 17:00 Msza św. pogrzebowa za śp. Ks. prałata Antoniego Saneckiego, pół godziny przed Mszą św. różaniec, nie będzie Mszy św. o godz. 18:00, w czwartek – święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy, w piątek – bł. ks. Michała Sopoćki, po Mszy św. o godz. 18:00 ucałowanie relikwii błogosławionego.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. W gazetce jest artykuł o śp. Ks. prał. Antonim Saneckim. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. Planujemy w tym tygodniu zakończyć prace przy ułożeniu posadzki na kościele i przechodzimy do remontu zakrystii. Dziękujemy za życzliwość, za każdy dar serca. Prośmy Jezusa Miłosiernego o błogosławieństwo, abyśmy mogli jak najlepiej wykonać tę ważną i wielką inwestycję. Maryjo Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami. Św. Józefie, módl się za nami i dopomóż nam w realizacji tego dzieła.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.

8. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. +Jan Furman z ul. Konf. Dzikowskiej 24 i śp. Ks. Antoni Sanecki, który przez ponad dwa lata posługiwał w naszej parafii jako emeryt. Msza św. pogrzebowa za śp. Ks. prałata Antoniego Saneckiego odbędzie się w poniedziałek o godz. 17:00. Po Mszy św. przewiezienie ciała do Tarnowskiej Woli gdzie we wtorek będzie Msza św. o godz. 13:00 i złożenie ciała na cmentarzu w Sobowie. Dla osób chcących uczestniczyć we Mszy Świętej w Tarnowskiej Woli będzie podstawiony autobus o godz. 12:00 na parkingu przed kościołem, który następnie zabierze wszystkich na cmentarz i z powrotem odwiezie pod kościół. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla zmarłych śp. Jana i ks. Antoniego. Wieczny odpoczynek…