1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzież kl. VI Szkoły Podst. a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podst. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o 17:30 Gorzkie Żale.

2. Dzisiaj Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z naszymi misjonarkami i misjonarzami, którzy głoszą Ewangelię i dają świadectwo miłości Boga i bliźniego w 99 krajach misyjnych. Naszą ofiarą do puszki wspieramy ich działalność.

3. Dziś w naszej parafii Rejonowy Wielkopostny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło – Życie, Oazy Rodzin. Po Mszy św. o godz. 11:30 spotkanie na sali parafialnej.

4. Dziś odpust św. Gertrudy w Wielowsi. Suma odpustowa o godz. 10:30.

5. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Dziś o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a w piątek o godz. 17:30 Droga Krzyżowa dla wszystkich. Znajdźmy czas na rozważanie Zbawczej Męki Chrystusa.

6. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 klatka 3 i 4. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.

10. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Jest to forma naszej jałmużny wielkopostnej.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.