1. Dziś IV niedziela Wielkiego Postu zwana Laetare, tzn. niedziela radości, przybliża nas do paschalnej radości, którą będziemy przeżywali uroczyście za trzy tygodnie.

2. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o 17:30 Gorzkie Żale. Za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI, VII Szkoły Podst. po Mszy św. o godz. 11:30 w ramach rekolekcji.

3. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Jest to forma naszej jałmużny wielkopostnej.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy Siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 klatka 7 i 8. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury. W gablotce i w gazetce parafialnej znajduje się program Rekolekcji wielkopostnych, które rozpoczną się za tydzień w V niedzielę Wielkiego Postu. Prosimy o zaplanowanie swojego udziału w tych ćwiczeniach duchowych. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Krzysztof Cisek.

7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w czwartek – I czwartek miesiąca, w piątek – I piątek miesiąca. Od godz. 17:00 spowiedź św. w sobotę – I sobota miesiąca. Od godz.9:00 odwiedziny chorych.

8. Zwracamy się z prośbą o pomoc w przygotowaniu Ciemnicy i Bożego Grobu. Mieszkańców ul. Konf. Dzikowskiej 6, 8, 10 prosimy o przygotowanie Ciemnicy, zaś mieszkańców ul. Konf. Dzikowskiej 12, 14, 16, 18 prosimy o przygotowanie Bożego Grobu. Prosimy o kontakt z panem Kościelnym i zaplanowaniu prac dekoracyjnych.

9. Ekstremalna Droga Krzyżowa z kościoła św. Barbary do Sulisławic (ok. 30 km.) dnia 5 kwietnia początek Mszą św. o godz. 22:00. Zapisy w kościele św. Barbary.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.