1. Dziś rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. prałat dr. Krzysztof Cisek, pracownik Kongregacji Nauki Wiary w Kurii Rzymskiej. Po Mszy św. o godz. 11:30 spotkanie rekolekcyjne z młodzieżą kl. VI, VII i VIII Szkoły Podstawowej. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zachęcamy do udziału w rekolekcjach i podjęcia ćwiczeń duchowych. Plan rekolekcji znajduje się w gazetce parafialnej, na stronie internetowej i w gablotce.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

3. Za tydzień Niedziela Palmowa. Na wszystkich Mszach św. będzie poświęcenie palm, a o godz. 11:30 procesja z palmami. W Sandomierzu Diecezjalny Dzień Młodzieży zachęcamy młodzież do wzięcia udziału.

4. Pod tablicą hr. Tarnowskiego będzie wyłożony kosz Dobrego Serca, do którego możemy składać świąteczne dary dla potrzebujących.

5. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Jest to forma naszej jałmużny wielkopostnej.

6. W tym tygodniu nie było sprzątania naszej świątyni. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 klatka 9 i 10. Sprzątanie tylko w piątek po Mszy św. wieczornej.

7. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.

9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. +Pelagia Sowa. Pomódlmy się o zbawienie jej duszy. Wieczny odpoczynek …