1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o 17:30 nabożeństwo majowe.

2. Dziś gościmy w naszej parafii kwartet „Wyszywanka” z Ukrainy. Po Mszy św. można będzie nabyć płytę i wesprzeć darem serca.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:30 uroczystość I Komunii św. dzieci kl. III Szkoły Podstawowej.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, w środę – uroczystość św. Stanisława bpa i m., Głównego Patrona Polski i Diecezji, w sobotę – spowiedź św. dzieci i ich rodzin od godz. 9:00.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

8. Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Tarnobrzegu ogłasza zapisy uczniów i zaprasza na Dzień Otwarty Szkoły, dn. 14 maja 2019 r. w godz. od 17:00 – 19:30. Szczegóły na plakacie.

9. Dziś o godz. 15:00 w Szkole Podstawowej Nr 9 na naszym Osiedlu, odbędą się wybory Przewodniczącego i Zarządu Osiedla. Szczegóły na plakacie.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

11. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana: śp. +Witold Świergul z ul. Pawłowskiego. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 15:00. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niego. Wieczny odpoczynek …