1. Dzisiaj zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.
2. Dzisiaj podczas Mszy Św. o godz. 11.30 rocznica I Komunii Świętej. Dzieci, które dziś przeżywają rocznicę I Komunii św. będą przez cały tydzień przeżywać Biały Tydzień. Zapraszamy codziennie wraz ze swymi rodzicami na godz. 17.30 do uczestnictwa w nabożeństwie majowym i Mszy św.
3. W środę w czasie nabożeństwa majowego i nowenny adorować Maryję będą siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.
4. W środę po Mszy św. zapraszamy na przedstawienie przygotowane przez uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej Nr 9 z naszego Osiedla, o św. Janie Pawle II z okazji Jego 94 rocznicy urodzin i 33 rocznicy zamachu. Po przedstawieniu zapraszamy na próbę chóru.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w czwartek – św. Rity z Cascii, w sobotę – NMP Wspomożycielki Wiernych.
6. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy rodzinom mieszkającym przy ul. Słomki 3 A (klatka 1 i 2). Pierwsze sprzątnie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
7. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.
8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.