1. Dzisiaj Dzień Matki, wszystkie mamy otaczamy modlitwą i składamy najserdeczniejsze życzenia. O godz. 15:00 Godziną Miłosierdzia a o godz. 17:30 nabożeństwo majowe z modlitwą za nasze mamy.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Fatimskiej.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 klatka 7 i 8. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w środę – św. Urszuli Ledóchowskiej, w czwartek – 10 r. święceń kapłańskich Ks. Piotra Gaja, w piątek – święto Nawiedzenia NMP, odpust w Zakrzowie. Początek nowenny przed urocz. Zesłania Ducha Świętego, w sobotę – św. Justyna i I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych. Początek nabożeństw czerwcowych.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:30 jubileusz 55. lecie kapłaństwa ks. seniora Zbigniewa Towarka.

6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Organizowany jest wyjazd do sanktuarium Krwi Chrystusa w Częstochowie. Wyjazd 30.06.2019 r. o godz. 6:00. Koszt 50 zł. Szczegóły na plakacie.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.