1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Na Mszy św. o godz. 11:30 jubileusz 55. lecie kapłaństwa ks. seniora Zbigniewa Towarka. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz.17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych.

2. Dzisiaj o godz. 11:00 w Dzikowcu Msza św. z sesją zamykającą etap diecezjalny procesu beatyfikacyjnego Sługi Bożego Ks. Stanisława Sudoła.

3. Dziś Dzień Dziękczynienia – zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Licheńskiej.

5. W przyszłą niedzielę w Sandomierzu na Błoniach uroczysta Msza św. o godz. 11:00 z okazji 20 rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w naszej Diecezji. Przed Mszą św. o godz. 9:00 Marsz dla życia i rodziny. A w naszej parafii o godz. 15:00 Piknik Rodzinny „VI Święto Rodziny”. Serdecznie zapraszamy do udziału.

6. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu . Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 26 klatka 1 i 2 . Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, w środę – św. Bonifacego, bpa i m., w czwartek – I czwartek miesiąca, w piątek – I piątek miesiąca, od godz. 17:30 spowiedź św., w sobotę – św. Jadwigi Królowej.

8. Miesiąc czerwiec jest poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Każdego dnia po Mszy św. wieczornej modlimy się litania do NSPJ.

9. W dniach od 7 do 9 czerwca br. odbędą się 22. Diecezjalne Dni Młodych. Hasłem tegorocznego spotkania, które odbywa się w Klimontowie są słowa: „Wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny”. Zapraszamy młodzież do udziału.

10. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.