1. Dziś gościmy muzyków, którzy pracują w Teatrze Dramatycznym w Łucku na Ukrainie, cieszymy się z ich przybycia i uświetnienia liturgii śpiewem, po Mszy św. wesprzyjmy ich naszym darem serca.

2. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Fatimskiej.

4. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Wiejskiej 31 do końca. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Bernarda, opata i dK, w środę – św. Piusa X, w czwartek – Najśw. Maryi Panny Królowej, w sobotę – św. Bartłomieja, Apostoła.

6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” Przewodniczącej i Radzie osiedla Dzików za przygotowanie kosza dożynkowego oraz Przewodniczącemu i Radzie osiedla Podłęże wraz ze Strażakami i z mieszkańcami ul. Kwiatowej i Warszawskiej za przygotowanie Wieńca dożynkowego na 15 sierpnia.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.