1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i Dzień Dziecka. Wszystkim dzieciom składamy najserdeczniejsze życzenia i otaczamy modlitwą.
2. Dziś I niedziela miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na inwestycje w kościele. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Dziś zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.
3. Dzisiaj o godz. 17.00 spotkanie Róż Różańcowych, a o 17.30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych.
4. W dni powszednie w miesiącu czerwcu po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do NSPJ.
5. W środę w czasie nowenny adorować Maryję będą siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie młodzieży z kl. II gimnazjum, a o godz. 11.30 Msza św. jubileuszowa z okazji 50 rocznicy święceń kapłańskich ks. seniora Zbigniewa Towarka. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. i modlitwę w intencji Jubilata. O godz. 12.30 na placu Bartosza Głowackiego rozpocznie się „Marsz dla życia”, szczegóły na plakacie.
7. Już dziś zwracamy się z prośbą o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało: mieszkańcy z ul. Dzikowskiej - 1 ołtarz, z ul. Czereśniowej, Sadowej i Jabłoniowej – 2 ołtarz, z ul. Polnej – 3 ołtarz, z ul. Wiącka i Reytana – 4 ołtarz.
8. Zapraszamy na V Papieski Rajd Rowerowy z Sandomierza do Karwowa dn. 14.06.2014r. Zapisy w zakrystii.
9. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – bł. męczenników sandomierskich Sadoka i Towarzyszy, we wtorek – św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, w środę – po Mszy św. próba chóru, w czwartek – św. Bonifacego i I czwartek miesiąca, w piątek – I piątek miesiąca, spowiedź dzieci od godz. 17.30, prosimy rodziców o dopilnowanie dzieci, w sobotę – I sobota miesiąca, odwiedziny chorych od godz. 8.00 .
10. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 (klatka 1 i 2). Pierwsze sprzątnie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
11. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.
12. W ubiegłym tygodniu został zakupiony nowy chodnik do prezbiterium. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” rodzicom dzieci I komunijnych za częściowe pokrycie kosztów chodnika.
13. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.