Get Adobe Flash player

1. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory. W przyszłą niedzielę o godz. 10:00 spotkanie młodzieży z kl. III Gimnazjum.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

3. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Sikorskiego. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – Uroczystość NMP Częstochowskiej, odpust w Sobowie, we wtorek – św. Moniki, w środę – św. Augustyna, bpa i dk., o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w czwartek – męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. Kończą się wakacje. W przyszły poniedziałek (2 września) rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny z tej racji Msza św. o godz. 8:00. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty (będzie to już spowiedź św. pierwszopiątkowa).

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 193 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.