Get Adobe Flash player

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne.
Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Dziś przeżywamy 80 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej, modlitwą otaczamy poległych w obronie Ojczyzny.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Nieustającej Pomocy.

4. We wtorki po Mszy św. wieczornej będziemy się modlić nowenną do św. Józefa podobnie jak w środy modlimy się nowenną do MBNP.

5. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy Al. Warszawskiej 1-45. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny i Katechetyczny z tej racji Msza św. o godz. 8:00. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty. Dzieciom i młodzieży życzymy wielu łask Bożych, opieki MB i darów Ducha św. w Nowym Roku Szkolnym. Nauczycielom, Wychowawcom i Pracownikom szkoły życzymy dużo zdrowie, cierpliwości i satysfakcji w kształtowaniu młodego pokolenia, we wtorek – św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK., w czwartek – św. Matki Teresy z Kalkuty i I czwartek miesiąca, w piątek – I piątek miesiąca, od godz.17:00 spowiedź św., w sobotę – I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

7. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 315 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.